112

בואי והירשמי עכשיו לתכנית המהפכנית FITMOMMY – לירידה במשקל, חיטוב, חיזוק והעצמה נפשית לנשים אחרי לידה

התכנית הבאה מתחילה בקרוב!

תכנית ממוקדת לנשים אחרי לידה

ההרשמה למועד הבא יוצאת לדרך!

אני מזמינה אותך להצטרף לתכנית Fitmommy , שהביאה בשורה חדשה לעולם הכושר בארץ. עשרות נשים כבר עברו את השינוי, למדו, ירדו במשקל, החלו לאכול בריא, הפכו לנשים חיוביות וחזקות יותר בעזרת התכנית הייחודית Fitmommy .

10 מפגשים עוצמתיים של למידה, חיזוק, חיטוב הגוף והעצמה נפשית לאימהות אחרי לידה, בהנחייתי והובלתי (מדריכת כושר בכירה למעלה מ-10 שנים, המתמחה בעבודה עם נשים אחרי לידה ובהריון)

ובהשתתפותה של איילת שחר, מטפלת הוליסטית, דולה, פוסט פרטום דולה, מטפלת בכאב ויוצרת את החיבור אל הרבדים העמוקים של הנפש בתהליך ההיריון, הלידה ולאחר הלידה. 

***ההרשה למחזור הבא של התכנית יוצאת לדרך

מהרי להירשם!

על תכנית Fitmommy

המפגשים במחזור אפריל 2019 יתקיימו בסטודיו ברעננה, בכתובת זרחין 3 (יש חנייה בשפע), למשך חודש וחצי (10 מפגשים , שעתיים בכל מפגש)

כ- 20 שעות בסך הכל.

התכנית נבנתה על ידי אלינור קצב מדריכת כושר, ויועצת לשינוי אורח חיים ותזונה מאוזנת, ומתמחה בעבודה עם נשים בהריון ואחרי לידה.

התכנית משלבת את שלושת האלמנטים החשובים ביותר לאישה לאחר הלידה- תכנית תזונה ייחודית, מאוזנת ובריאה, טיפול הוליסטי ונפשי, תכנית אימונים ממוקדת וייחודית לנשים לאחר לידה. הצוות מאמין בחיבור בין גוף ונפש, ולכן התהליך העוצמתי והאפקטיבי ביותר הוא לשלב בין השניים.

חיזוק והעצמה נפשית

באמצעות טיפול הוליסטי ייחודי- איזון אנרגיות והעלאת המוטיבציה, קבלת כלים עצמאיים להתמודדות הנפשית לאחר הלידה, העצמת הביטחון העצמי, דימוי הגוף ואהבה עצמית. וכלים ייחודיים להפחתת עייפות, לחץ ומתחים.

תכנית למידת עקרונות התזונה של Fitmommy

קבלת כלים לניהול תפריט מאוזן ובריא. למידת עקרונות התזונה הבריאה, ומענה על השאלות המעניינות בתחום התזונה. על "סופר-פוד", סוכר, תחליפי סוכר, משקאות דיאטטיים, פחמימות, חלבונים, ויטמינים ועוד. לימוד טכניקות ודרכים להתמודדות עם דילמות ואכילה לא בריאה.  

תכנית אימונים ייחודית לאחר לידה

תכנית לירידה במשקל (עד קילו בשבוע, בין 2-4 קילו בחודש הראשון)

חיטוב וחיזוק שרירי הבטן לאחר לידה, בשיטה הייחודית והמהפכנית של Fitmommy

חיזוק ושיקום מערכת שרירי ריצפת האגן והבטן

לימוד טכניקות ליציבה נכונה והחזקה נכונה של הבטן וריצפת האגן בעת פעולה מאומצת

חיזוק שרירי הגב העליון והארכת הגב התחתון

עיצוב וחיזוק שרירי הליבה

לימוד דרכי התמודדות, וטיפול בתופעות ונזקים פיזיים, המופיעים אחרי לידה: דליפות שתן, צניחת רחם, רפיון ריצפת האגן, טחורים ועוד. 

להרשמה לתכנית הקרובה וקבלת פרטים נוספים

מה כוללת התכנית?

התכנית תיתן לך כלים להתמודדות וחיזוק נפשי, שיקום ריצפת האגן שלך, חיטוב הבטן באמצעות תכנית ייחודית מותאמת אישית, צמצום ההיקפים ותהליך למידה של עקרונות התזונה הבריאה.

כמה זה יעלה לך?

סך הכל

1660 עלות תכנית מלאה
  •  

sale

מבצע כרגע בהרשמה מוקדמת

1660
980
  • למחיר בהרשמה מוקדמת

קצת עליי

אלינור קצב

מדריכת כושר ואורח חיים בריא, בוגרת ווינגייט, מאמנת אירובי, פיטבול, קיקבוקס, TRX, ומתמחה בעבודה עם נשים לאחר לידה ונשים בהריון.

שיטת Fitmommy

השיטה שלי מבוססת על השילוב המנצח בין: גוף, נפש ותזונה.

אישה לאחר לידה, זקוקה למעטפת ייחודית ומיוחדת, בכדיי שתגיע למיצוי היכולות הגופניות והנפשיות שלה,  למיצוי העוצמה והחוזק שלה.

 לאחר הלידה קיימות סוגיות רבות, ישנם שינויים רבים שהגוף שלנו עובר שאנחנו לא תמיד מודעות אליהם.

השתתפות בתכנית הממוקדת ובמעטפת הזו, תביא אותך לשיאים, עצמאות והשגיות. תסיימי את התכנית עם ארגז כלים רחב מאוד, הכולל טכניקות שתוכלי ליישם לבד גם לאחר סיום התכנית. תוכלי להתאמן באופן בריא, נכון והכי אפקטיבי שיש. תלמדי שיטות להעלאת המוטיבציה, התמודדות עם מצבי רוח, לחץ ועייפות, תחזקי את רמת הביטחון העצמי ותלמדי לאהוב את עצמך קצת יותר.

תלמדי לאכול בריא, מאוזן ותרדי במשקל, וסוף סוף מבלי להרגיש שקשה לך! את תשלטי בתהליך כולו. אני אתן לך את כל הכלים ואתמוך בך לאורך כל הדרך, ביחד עם חבורת הבנות שתעבור איתך את כל התהליך. אנחנו נישאר בקשר ונשאיר את קבוצת הווטסאפ במשך חודשיים נוספים ללא עלות! גם לאחר סיום התכנית.

בואי להיות חלק ממעטפת נשית ייחודית, תמיכה הדדית, חברית ומקצועית. תוכלי להתייעץ איתי לאורך כל התהליך אפילו בסוגיות הקטנות בחיי היום יום שלך, כשאת מתלבטת באיזו מנה לבחור בבית הקפה או בארוחת שישי. כשאת סובלת מתופעות פיזיות או אי נוחות  כתוצאה מהלידה, ולא בטוחה מה לעשות.  אני מבטיחה לך תהליך של הנאה וצחוק, יצירת חברויות לאורך הדרך, טיפול בכל הנושאים שמעסיקים אותך ללא הפסקה כמו דימוי הגוף, ההתמודדות הנפשית, הירידה במשקל והתזונה הבריאה.

אם את מכירה את הקשיים הבאים, מקומך איתי בתכנית Fitmommy

שמרו על קשר

אלינור קצב | כל הזכויות שמורות

גלילה לראש העמוד